Про нас

ІСТОРІЯ

Благодійна Організація Міжнародний благодійний Фонд «Оазис» – був заснований у червні 2014 року з ініціативи патріотично-орієнтованих громадян. Причиною виникнення ідеї створення Фонду було поглиблення соціально-економічної кризи, загроза суверенітету України, її цілісності та державності, виникнення екстремістських налаштованих угрупувань, посилення зовнішньої військової агресії.

Ескалація насильства на сході України,  розпочалась у квітні 2014 року захопленням адміністративних будівель та відділків міліції озброєними групами проросійських активістів, швидко переросла у масштабний воєнний конфлікт. Організовані та керовані російськими спеціалістами незаконні озброєні формування самопроголошених ЛНР та ДНР за підтримки регулярних військових частин РФ прагнули посіяти у нашій країні хаос, знищити її економіку та інфраструктуру, відокремити території, важливі для Росії у  геополітичному аспекті.

Ще тоді, у 2014 році, найкращі представники української нації стали проти окупантів та їх поплічників, намагаючись зупинити терор, злочинні дії екстремістських угрупувань, забезпечити захист мирних громадян, не дати розшматувати Україну. Наші воїни живим щитом перекрили ворогу шлях  до подальшого вторгнення в Україну.

Серед причин значних людських і матеріальних втрат на початку будь-якої війни так і ході її перебігу/ескалації є численні недоліки у системі постачання військ. Держава вкрай недостатньо забезпечувала наших бійців засобами індивідуального захисту, одягом і взуттям, навіть харчами та водою. Допомогу можна було очікувати лише від громадян, підприємств, організацій України так і із-за закордону.

Тому з початку Антитерористичної Операції (далі АТО) наш Фонд займався збором коштів для забезпечення матеріально-технічних потреб Національної гвардії та добровольчих батальйонів АТО. Ми здійснювали постачання військового обмундирування та засобів індивідуального захисту з Великої Британії за підтримки Української громади Манчестеру. Все закуплене доставлялось безпосередньо бойовим підрозділам АТО – “Добровольчому Українському Корпусу”, батальйонам “Айдар” та  “Дніпpо” у стислі терміни, без чиновницького зволікання. Ми розуміли тоді і сьогодні, що наші бійці на передовій мають відчувати гарячу підтримку рідного народу, громадян інших країн, яким не байдуже майбутнє нової України.

З початку військової агресії у лютому 2022 року з боку Росії ми відновили свою активну діяльність та зараз спрямовуємо зусилля на залучення добровільних внесків, пожертв та інших надходжень від громадян та юридичних осіб України для формування та використання цільового капіталу з метою підтримки благодійницьких проектів Фонду.

Завдання нашого Фонду – збір коштів через діяльність Фонду ми розпочали здійснити дійову допомогу у стабілізації ситуації в країні. Працюючи в інтересах українського суспільства та окремих категорій громадян ми мали на меті піднесення міжнародного авторитету України за кордоном, сприяння розвитку міжнародної співпраці. Головною ж метою та стратегією діяльності Фонду було і є створення умов для покращення якості життя співвітчизників, що є запорукою перемоги України та подальшого сталого розвитку всієї української держави.

Ми намагаємось зосередити свою увагу та роботу на підтримці найбільш вразливих груп населення та вирішенні найбільш болючих питань територіальних громад, які за своєю природою не мають і не матимуть можливостей для самостійного відновлення після перемоги України.

Разом ми переможемо!

НАШІ ПРИНЦИПИ

 

УЧАСНИКИ

 

Діденко Сергій Миколайович

Генерал-майор міліції у відставці, Заслужений працівник транспорту України

 

Кулак Олександр Петрович

Бізнесмен

Паршин Олександр Володимирович

Підприємець, консультант з міжнародних проектів

Панченко Володимир Олексійович

Бізнесмен, Заслужений будівельник України

Юсіфов Акшин Салвер Огли

Бізнесмен

Бокій Олег Анатолійович

Бізнесмен

ВОЛОНТЕРИ

Павликівський  Олег
Чумакова Олеся
Осиковий Роман
Пасько Андрій