Звіти

В 2014-2017 роках Фонд зібрав та направив на забезпечення матеріально-технічних потреб Національної гвардії та добровольчих батальйонів АТО, що брали участь Антитерористичній Операції (далі АТО) понад 3 млн.грн.

2. Розмінування.
Для вирішення проблем з гуманітарним розмінуванням фонд розпочав співпрацю із Міжнародним оператором з розмінування The Development Initiative, Ltd (Великобританія).
З нашого боку була надана допомога представникам міжнародної компанії з розмінування TDI, Ltd (UK) відносно організації зустрічей з представниками уряду, сертифікації діяльності з розмінування в Україні, необхідності отримання дозволів, пошуку партнерів і набувачів послуг з розмінування та консультування щодо тонкощів здійснення діяльності в Україні. Також була надана допомога з оформленням документів для візиту в Україну, перекладом, організовано та проведено зустрічі з представниками Мінреінтеграції (05.09.2022), ДСНС (06.09.2022) та Міноборони (07.09.2022), представниками Аграрного союзу малих фермерів, представниками юридичних та бухгалтерських консалтингових компанії щодо легалізації майбутньої діяльності на території України.

       

3. Реконструкція бомбосховищ.
Липень-серпень 2022 року – в м. Бровари за сприяння БО «МБФ «ОАЗИС» проведено реконструкцію підвальних приміщень шкіл № 5, 8, 9 та будинку побуту біля школи № 7 з добудовою додаткових виходів (як передбачено для бомбосховищ). Ревізія виконаних робіт відбулася у серпні 2022 року на предмет готовності та можливості використання з початку навчального року.

4.Велике відновлення –обговорення заходів по післявоєнній відбудові та відновленню громад
Учасники фонду ОАЗИС спільно з Асоціацією Малих Міст України, мерами Бучі, Ірпеня, Макарова прийняли участь у конференції.
На заході виступив директор фонду Діденко С.М., з промовою щодо комплексу заходів по відновленню соціальної інфраструктури та налагодженню мирного життя на деокупованих територіях.